www.artevetta.com.tr
ürünler
imdirim ve kampanya
Kampanyalar 1-30 Haziran 2018 Tarihleri arasında geçerlidir.
Diğer tüm kartlara 12 taksit imkanı
4 + 3 = 7 taksit
6 + 3 = 9 taksit
Biz Sizi Arayalım...telefon icon
biz sizi arayalım

Ad Soyad :

Telefon :

Email :

Kısa Mesaj

Arte mutfak

Arte mutfak, klasik mutfak istemeyenler ile aynı zamanda farklı bir tarz yaratmak isteyenlerin tercihleri sonucu oluşturduğumuz arte konseptinin ürünüdür. Zamanının ötesinde bir şıklık, tasarımda çok sonradan fark edebileceğiniz nitelikte ince çizgiler. Mutfak , sadece yemek pişirmenizi sağlayan bir ortam olmaktan çıkıyor.Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir mekan olarak düşünün. Buraya renk katmak sizin elinizde. Dolabın kapağını açtığınızda standart bir üründe olandan çok daha farklı , içinde muhafazalar bulunduran bir kabin. Ekmeklik, tezgah altı çok farklı aksesuarlar. Bunlar artevetta'da var.

Mutfağınızı yenilemek istiyorsanız ne istediğinizi tam olarak oluşturmak için uygun bir zamandır.Tasarımcı yardımı ile küçük yada geniş alanları güzel bir depolama kısmı haline getirebilirsiniz. Tasarımlarımızda küçük ve dar alanları kullanılabilir yapmaktan çok zevk alırız.Mutfak, ellerimizde raflar yığını, saklama kapları ve çift görev parçaları hali olmaktan çıkıyor.Büyük alanlar için L yada U şeklinde dolap seçimleriniz arasında girebilir. Bize göre tasarım ihtiyacı karşılayabilmek için en önemli kozdur.

Mutfaktaki düzeni belirleyen şeyler nelerdir ?

Düzeni belirleyen kullanılacak malzemelerin nerede nasıl saklandığıdır. Arte, mutfakta sizlere bu düzeni sağlayacak bütün aksesuarlar dolap içerisine en uygun şekilde yerleştirilmiştir. Çekmecelerdeki kısımlar dahi titizlikle düşünülmüştür. Raflı tel sepetleri,köşe döner sepetlik gibi modüler araçlar mutfakta işinizi çok kolaylaştırır. Bugüne kolaylaştırıcı aksesuarları bir araya getirmek için tasarımdan asla ödün vermedik.

www.arteraydolap.com
Yandex.Metrica